معرفی شرکت:

شرکت مبتکران صنعت فولاد  امیر در سال 1376 با نام گروه صنعتی امیر شروع به فعالیت در زمینه تولید فیکسچر و قالب های مورد نیاز برای اتوماسیون خطوط تولیدی شرکت های تولید کننده قطعات خودرویی نمود. با گسترش فعالیت های سازمان و افزایش تجربه و پیشنهاد سازندگان از سال 1377 تولید وانجام انواع خدمات ماشین کاری قطعات فلزی خودرو را آغاز نمود.

در اواسط دهه 80 با تولید قطعات اصلی سیستم ترمز خودرو ، سازمان وارد فصل جدیدی از تاریخ خود شد  و تا به امروز با تنوع تولید10 قطعه و ظرفیت تولید میانگین 150 هزار قطعه در ماه به فعالیت خود ادامه می دهد.

در کنار موارد یاد شده مدیریت سازمان برای حفظ کیفیت و رعایت استاندارهای مدیریتی به عنوان یک اصل مهم توجه داشته و سعی نموده با اجرای سیستم های مدیریت کیفیت  ISO9001-2000  و  ISO/TS16949  و همچنین IATF16949  در این زمینه نیز به اهداف خود برسد تا با بکار بردن اصول این سیستم ها سازمان خود را ارتقاء دهد.

محصولات شرکت

تولیدات شرکت مبتکران صنعت فولاد امیر شامل :

مونتاژ و ساخت مجموعه  قطعات خودرو :

انواع بوستر  ، پمپ بوستر ، سیلندر چرخ عقب

خدمات ماشین کاری و ساخت انواع فیکسچر و قالب خطوط تولید و کنترل کیفیت

مشتریان را انجام می دهد.

مشتریان خدمات ماشین کاری سازمان در حال حاضر شرکت های مجموعه ساز قطعات فلزی خودرو  است و آنها با انجام سایر فرآیندها ،قطعات خودرو را تکمیل  و در اختیار خودرو سازها قرار می دهند. محصولات واحد ابزار سازی نیز در میان مشتریان صنایع مختلف تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف اصلي شركت حفظ و ارتقاء جايگاه شركت در تولید قطعات خودرو و ارائه خدمات ماشین کاری قطعات فلزی ، جهت ارائه به مشتریان نهایی می باشد.

افزایش رضایتمندی مشتریان

بقای سازمان به رضایت مشتریان آن بستگی دارد . از این رو باید کسب رضایتمندی آنها در برنامه های سازمان در سرلوحه قرار بگیرد. بر همین اساس در برنامه سال آتی سازمان افزایش تحویل به هنگام سفارشات ، کاهش قیمت تمام شده و پاسخگویی به هنگام به درخواست های مشتری و افزایش کیفیت از طریق کاهش نرخ محصولات برگشتی به عنوان شاخص هایی که بتوان بر اساس آن رضایتمندی مشتری را بدست آورد در دستور کار قرار دارد.